konsultant digital marketing

Cześć!

Nazywam się Krzysztof Syrek.
Konsultant digital marketing.

Jako konsultant digital marketing zajmuję się planowaniem i realizacją marketing automation, kampanii płatnych w Google Ads oraz Social Media. Podpowiem i pomogę wdrożyć nowe sposoby dotarcia lub utrzymania klienta. Popracujemy nad poziomem Twojej sprzedaży i efektywnością działań digital marketing.

Jestem certyfikowanym ekspertem:

Google Analytics Individual Qualification Certification
Google Ads Search Certification
Google Ads Display Certification
Google Ads Mobile Certification
Google Mobile Sites Certification
Certified SALESmanago Marketing Automation Specialist

Co robię?

Digital marketing to sprzedaż i nowe technologie, to projektowanie ścieżek zakupowych i automatyzowanie komunikacji. To design, to analityka, to odkrywanie zachowań klientów i permanentne zmienianie sposobu dotarcia do nich. Jako konsultant digital marketing muszę sprawnie poruszać się w każdym z tych obszarów.

Marketing Automation

SEM / SEO / PPC

E-commerce

Web Design

E-mail marketing

Szkolenia
Pomogę Ci zoptymalizować twoje aktywności marketingowe w Internecie. Najfajniejsze w digital marketing jest to, że można go obliczyć. Nie musisz inwestować w ciemno, lepiej panujesz nad budżetem, a każdą aktywność możesz mocno przeanalizować.
W czym pomoże Ci konsultant digital marketing? Od strony technicznej to marketing automation, web design, marketing w wyszukiwarkach internetowych, optymalizacja konwersji.

Od strony kreacji i rozwoju biznesu to: content marketing, budowanie strategii marketingowej i analiza działań, growth hacking, poszukiwanie nowych ścieżek rozwoju i dotarcia do potencjalnego klienta.

Mówią o mnie

“Profesjonalista w każdym calu a do tego bardzo kreatywny umysł. Współpraca z nim przy projekcie Polish Design Island w Szczecinie była to czysta przyjemność. Z pewnością z Krzysztofem spotkamy się jeszcze nie raz w Mobilnym Instytucie Kultury.”

Monika PetryczkoMobilny Instytut Kultury

“Krzysztof Syrek przeprowadził audyt kampanii w Google Ads. Praca została wykonana profesjonalnie i szybko. Polecam.”

Wojciech MusiałSmacznieTak.pl

Zaufali mi

digital-marketing-school
mobilny instytut kultury
polish-design-island
miastoholizm
lukasz-szlosek
take-profit

Sprawdź co przygotowałem dla Ciebie na moim blogu Wiedza dla Ciebie – digital marketing. Znajdziesz tam gotowe materiały oraz wskazówki w dziedzinie digital marketing i business development.