Kto wie lepiej? Jak biznes poszedł w online? Masz sklep online? – odcinek 1

kto wie lepiej szymon janicki krzysztof syrek

Witaj! Pozwolę sobie na witaj, bo ta strona to jednak mój internetowy schron i przyjmuję Cię jako gościa. Zatem jeszcze raz. Witaj!

Dołącz do wydarzenia

Musisz jednak wiedzieć, że nie jestem tu sam. Ten wpis to część pierwszego odcinka cyklu “Kto wie lepiej?”. W program zaangażowany jestem razem z Szymonem Janickim. Tak o tym cyklu pisałem w mediach społecznościowych:

Z Szymonem poznaliśmy się lata świetlne temu. W 2018 roku. Poznałem go od strony mistrza komunikacji, eksperta od budowania i wdrażania płaszczyzn komunikacji w dużych, międzynarodowych środowiskach biznesowych. Poznałem go od strony mistrza odnalezienia się w chwili.

Postanowiliśmy, że zrobimy coś razem. Ja mam wiedzę z zakresu automatyzacji marketingu, procesów marketingowych, technicznego marketingu, marketingu kreacji, postanowiliśmy że połączymy te nasze dwa wątki doświadczenia i wiedzy.

Lubimy ze sobą rozmawiać i robimy to luźno, czasem nazbyt żartując, ale uznaliśmy że dobrze będzie o tym co my wiemy opowiedzieć innym.
Dzięki temu tak naprawdę uczyć się, bo nie ukrywajmy że przygotowując się do każdego kolejnego programu robimy research, sprawdzamy, uczymy się, poznajemy i odświeżamy to co już wiedzieliśmy.

Zapraszam!
Na początek będziemy widywać się raz na dwa tygodnie. Będziemy występować pod szyldem Kto wie lepiej? – Szymon Janicki i Krzysztof Syrek z punktu widzenia eksperta od komunikacji i od marketingu. Mam nadzieję, że się czegoś od was nauczymy, wiem że przekażemy także coś od siebie. Do zobaczenia!

O czym w pierwszym odcinku?

Między innymi o tym, jak w ciągu ostatnich 3 miesięcy świat biznesu zmienił się pod kątem marketingowym i komunikacyjnym. Poniżej możecie zerknąć na kilka wyciągniętych z Google Trends trendów. Wskazują na konkretny kierunek działania. Realnie zauważyliśmy, że sklep online to jedna z najciekawszych fraz ostatnich tygodni. Biznes przenosi się do sieci. A gdyby zrobił to wcześniej…