Jak automatyzacja marketingu zmieni twój biznes? Nowy kurs!

Na czym polega automatyzacja marketingu i jak przygotować się do jej wdrożenia? Na jakie można trafić przeszkody i jak sobie z nimi poradzić?

25 rozdziałów o Marketing Automation?
Na chwilę obecną konspekt kursu to 25 rozdziałów. Zarówno pod kątem pracy działów:
– Sprzedaży,
– IT,
– Marketingu.

Bo w budowaniu automatyzacji marketingu czasem liczy się rozmach a czasem prostota. Szykuję coś nowego! Całkowicie nowy kurs z którego dowiesz się jak zacząć tworzyć automatyzację marketingu, na co należy zwrócić uwagę, czego się wystrzegać, co musisz mieć żeby zacząć budować automatyzację i z jakich narzędzi korzystać. Odpowiem też czy automatyzacja to rzeczywiście tylko maszyna czy to przede wszystkim wsparcie dla człowieka. A może coś pomiędzy?

Mogę zdradzić tylko że będę miał wsparcie jednej z ciekawszych platform!

Zachęcam do wypełnienia ankiety: https://forms.gle/uoSXPnd8orVwWStr7

Dzięki tej wiedzy kurs będzie kompletniejszy.

To mogą być bariery wejścia pełną parą w automatyzację marketingu.

Ale nie oznacza to żeby całkowicie rezygnować. Stare powiedzenie żeby mierzyć siły na zamiary ma tu sens. Automatyzacja marketingu może działać także na mniejszą skalę. Wszystko zależy od skali biznesu.

W każdym razie realnie możemy już integrować działania offline z tymi online i na ich podstawie rozpoczynać automatyczne akcje. A jeśli prowadzimy biznes online to możemy pięknie działać wielokanałowo i zachowywać kontekst na każdym etapie podróży klienta.